Informace z třídních schůzek

- vytvořím skupinu WhatsApp, kam budu posílat neodkladné informace určené všem rodičům (kdo nemáte aplikaci, poprosím vás o její stažení)
- odchod dětí k lékaři: lísteček nebo sms třídní učitelce s formulací "od 11:40 přebírám za své dítě zodpovědnost" (po tomto již není třeba omluvenka do ŽK)
- omluvenky do ŽK: při vícedenní absenci
- při vícedenní absenci si děti zjišťují úkoly vzájemně, případně od jednotlivých učitelů přes chat v aplikaci TEAMS
- při vyzvedávání či doprovázení dětí do školy nesmí rodiče vstupovat do budovy
- děti mají v ŽK v sekci "jiná sdělení" přihlášení do aplikace TEAMS - prosím o kontrolu, zda funguje
- prosím o týdenní kontrolu a podpis ŽK
- 3. 10. divadlo v Jablonci (150Kč)
- sběr papíru: 12. - 14. květen (peníze pak mají děti do třídního fondu)
- všechny dvouhodinovky končí ve 13:20 a následně děti odchází na oběd nebo domů
- kroužky: od října do května, přihlašování online od 19. 9. 14:00
- na harmonizák kopii kartičky pojišťovny!

Vážení rodiče a milí žáci,

Vítejte na stránkách naší třídy!
Najdete zde všechny informace o dění ve třídě,  plánovaných akcích a důležitých termínech.

Postup při úrazu

Postup při zranění žáka ve škole:

PLATBA ZA POMŮCKY

Připomínám, že do 15. září je potřeba uhradit 400 Kč za školní pomůcky. Prosím ty z vás, kteří ještě platbu neprovedli, aby tak učinili co nejdříve. Děkuji za pochopení a spolupráci.

DVOUHODINOVKY (TV, SH A VV)

Dvouhodinovky tělesné výchovy, sportovních her a výtvarné výchovy budou vždy ukončeny o 10 minut dříve, tedy ve 13:20. Po skončení hodiny se děti vydají na oběd nebo půjdou domů.

MINIHARMONIZÁK - JIZERKA 18. - 20. 9.

Podrobné informace k miniharmonizáku 6.B v termínu 18. - 20. 9.2024.